Gimnazjum  im.  Jana  Pawła  II  w  Kaczorach

Strona główna

Podziękowania

      Z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 wszystkim uczniom Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach, dziękując za kolejny rok nauki, życzę udanych i bezpiecznych wakacji. Absolwentom życzę powodzenia i realizacji planów w nowych szkołach ponadgimnazjalnych. Wszyscy dbajcie o siebie, nie narażajcie się na niebezpieczeństwo i pamiętajcie, że nic cenniejszego nie ma ponad życie i zdrowie.   

  

      Dziękuję wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły za tegoroczną pracę. Wiele wysiłku, cierpliwości, zapału i determinacji potrzeba, by realizować wszystkie zadania związane z pracą w szkole. Dziękuję za dyspozycyjność i fachowość.

 

     Szczególne słowa uznania i wdzięczności kieruję do rodziców za trud włożony w wychowanie i edukację swoich dzieci. Nasza skuteczna praca dydaktyczno-wychowawcza w szkole w dużym stopniu zależy od współpracy z rodzicami. Za wszelkie wsparcie, obecność w szkole bardzo serdecznie dziękuję.            

 

     Wielkie słowa podziękowania kieruję do odchodzących członków Zarządu Rady Rodziców - przewodniczącej p. Małgorzaty Śliwińskiej, wiceprzewodniczącej p. Ewie Cysarz i skarbnika p. Jarosława Wajera. Rada była inicjatorem i organizatorem wielu przedsięwzięć, fundatorem nagród przyznawanych w ciągu całego roku szkolnego. Wspierała finansowo wycieczki szkolne, wyjazdy edukacyjne i wiele innych imprez szkolnych. Reagowała na wszelkie potrzeby szkoły, uczniów i oparta była na systematycznej niezwykle serdecznej współpracy, konstruktywnych rozmowach, ustaleniach. Za to wszystko bardzo dziękuję.       

  

     Dziękuję władzom gminy oraz przedstawicielom wszystkich współpracujących z nami instytucji gminnych za otwartość, życzliwość i wspieranie nas w naszych działaniach.

 

    Osobne podziękowania kieruję do ks. proboszcza Andrzeja Czerwińskiego za życzliwą współpracę i wspieranie nas w naszych działaniach szczególnie związanych z postacią naszego patrona Jana Pawła II.

 

Życzę wszystkim zasłużonego wypoczynku i słonecznych wakacji.

                                              dyr. Grażyna Miler 

Egzaminy poprawkowe
opis dokumentutypdata

Terminy

doc21-06-2017[ Pobierz ]
32 kB
Witaj na stronie naszej szkoły

budynek_szkoly


 

 

  Gimnazjum im. Jana Pawła II

  ul. Chodzieska 5, 64-810 Kaczory

  tel. (067) 2 842 554

  e-mail : gimnazjumkaczory@wp.pl
  Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach jest szkołą publiczną.

  Organ Prowadzący : Gmina Kaczory (Wójt Gminy Kaczory).

  Organ Nadzorujący : Wielkopolski Kurator Oświaty

                                (Wydział Nadzoru Pedagogicznego w Pile).

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach

Do naszej szkoły uczęszczają uczniowie z terenu Gminy Kaczory. Znajdujemy się w Powiecie Pilskim na obszarze Województwa Wielkopolskiego. Wyróżniają nas  głośne sukcesy i zaciszne otoczenie. Pierwsze dziesięć lat naszego funkcjonowania podsumowaliśmy 16 października 2009 roku. Od tego dnia nosimy zaszczytne imię Jana Pawła II oraz posiadamy Sztandar i Hymn szkoły.

 

P1060107

Tutaj jesteśmy
Logo Gimazjum

facebook

Rodzina Szkół im. Jana Pawła II

Przyznany Certyfikat

Przyznany Certyfikat

Przyznany Certyfikat
spd.150x75
Szkolne Koło Caritas

SKKT "Łaziki" Kaczory
BIP

Gmina Kaczory
herb
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )